bude to jiný,lepší,ne není :P wtf?

9. listopadu 2011 v 13:19 | rious. |  notebook.
Ayo,ayo:*
čusky:) já sem tak ráda,že už sem doma,máme mít dneska odpolko,ale já mám být ve 2 u doktorky na očkování,takže mám omluvenku :D. Teď si vám du vylít srdíčko.Zas to ve škole začalo,kluci se chovaj jak dementi,nebo možná jen ke mně?Třeba nechápu,jeden spolužák má na mě blbý kecy a nadává mě,začal s tím nedávno,a dneska na mě,když píšeme test jakože "poraď mi,héj jak je ta jednička?"..prostě je tady jasně vidět,že když něco potřebuje je na ně najednou milej.Já nevím sme v 9. tak sem si prostě myslela že tenhle školní rok bude "jiný".Že už se začneme bavit,bez všelijakých urážek a podobných věcí,třeba mě ještě většina kluků od nás říká místo jména příjmením.Oni si to prostě neuvědomujoua,le mě je to pak i líto.Ale s tímhle už asi nic neudělám že.Tak proč se tím trápit..když můžu potrápit já je:).Oni se prostě už spoléhají,že jim dám všechno opsat a pak když jim to dám opsat mi začnou nadávat do šprtů.Nevim,co si tim chtěj dokázat.Sou ubohý,netvrdím,že všichni.Pár vyjímek tam je ;).Možná o tomhle tématu v budoucnu ještě napíšu.Jinak sme psali z dějáku a němčiny,nedopadlo to nejhůř,naštěstí.Včera jsem jela na trénink,trenér měl zas "skvělou" náladu.uhhh.:/ :) Asi bych si měla zvykat.Za chvíli půjdu k té doktorce,pak k mamce do práce,tam se poohlídnu po nějakých vzorech na zeď a pak pojedem do města,potřebuju pár věciček na volejbal;).Nejspíš se pak půjdu podívat na učení a když to stihnu tak zapařim Sims:P včera sem vyfotila fotku na téma WTF? :D:D:D něco na ten způsob.nesmějte se mi.rious.

proš sem dávám takový šitky?:D:D:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Thess ♥ Thess ♥ | Web | 9. listopadu 2011 v 13:24 | Reagovat

No..Kluci od nás ze třídy..Je to asi tak :D Když jsme třeba na soustřed'ku nebo tak..Tak sou hodný jak něco ;D hodný sou i někdy ve škole..Ale někdy se chovají jak debilové!;P

2 Veu Rů Veu Rů | 9. listopadu 2011 v 13:31 | Reagovat

Asi tě úplně chápu. Nevím, jak to přesně máš ty, ale já na zš a vlastně i teď na sš jsem zase označována za největší šprtku ve třídě. No a ;)
Na zš mě to hodně mrzelo, naštěstí kluci na mě byli jinak hodní, nějak v té 8. a 9. třídě mě přestali urážet,...no takže až pak byli na mě hodní :D :) Asi si začali všechno nějak uvědomovat, že ti, co jsou chytří, můžou být naprosto v pohodě ;)

3 ♥Kittys♥ ♥Kittys♥ | Web | 9. listopadu 2011 v 19:39 | Reagovat

Hele myslim,že to se už asi moc nezmění..hlavně teda u nás..:/..Nevim co si tim dokazujou...V mejch očích akorát to,jak jsou trapný..:DD..Mimochodem pěkné fotky..:)..a písnička..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama