Prosinec 2011

27.12.2o11 vánoční prázdniny.

27. prosince 2011 v 22:19 | rious. |  notebook.
Dobrý večír.
No.konečně sem změnila dess.Snad je alespoň trochu vánoční.A co užíváte si prázdniny?Já moc.A to ve stylu:lenošení,paření na pc,ponocování,kámošky a prostě relax.
Včera jsme jeli s maminkou do tesca,na to že sme tam jeli v poledne tam bylo fakt dost lidí.Asi ty povánoční slevy:D.Já sem taky nevyšla s prázdnou,vyhlídla jsem si tam "tepláky na spaní".
Domyslete si jiné barvy a vzory a jsou na tento způsob:)

koupila sem si dvoje,byly zrovna ve slevě.Strašně pohodlně se v nich spí i normálně chodí.A k tomu ty moje bačkůrky,dycky se těším na večer:D
No potom sem se sešla s kámoškou a vyrazili ven do středu vesnice a kecali a kecali a zas kecali.Dohodli jsme se na bruslák,tak mě dnes volala a zítra vyrážíme.Předtím si ještě projdeme pár krámků nejspíš:)
Teďka pořád jezdím needy.nebo jak se to píše,prostě ty božíí auta.Teďka si jdu asi udělat pohodlí a v posteli zapařím sims.Dnes to vidím na spánek doela brzy,bus nám jede ňák kolem 11:40.A já sem známej spáč.Potom musím ke kosmetičce,ale docela se tam i těšim.
Mějte se,zítra se ozvu.
rious.
110754018_large
we♥it.

25.12.2o11 něco málo z dárečků.

25. prosince 2011 v 17:09 | rious. |  notebook.
No začnu asi takhle
Šťastné a Veselé :)

Krásný je to pocit,když můžu psát článek a nemyslet při tom na to,co se mám ještě učit,jestli jsem si udělala všechny úkoly nebo jestli nás dneska na tréninku potrápí.Jsou svátky,jsou Vánoce:).Ve čtvrtek byl náš poslední den ve škole.Jak ste ho se svou třídou prožili vy?My se první 2 hodiny učili a pak si zahráli s holkama aktivity a rozdali si dárky.Mám zase dostatek kosmetiky:D potom sme šli s kámoškama do pc učebny a prohlídli si fotky.On je tam tokovej novej správce na počítači a je mladej ;DD docela trapas to byl.Školu jsem musela opustit dřív,protože sem musela včas dojet do Kostelce,odtamtud sme jeli na volejbalovej Mikulášskej zápas.Nechtělo se mi tam,takhle před Vánocema.Ale nakonec to bylo bájo.Utužila jsem vztah s holkama:D Byl to vlastně můj první zápas s nima.A dopadl dobře,ani sem nebyla nervózní.Nakonec mě trenérky vyhlásili nejlepší hráčkou týmu za ty dva dny:D:D pardon,musela sem se pochlubit.
..Vánoce,tak ty dopadli suprově.Jako obvykle přijeli příbuzní,rozdali jsme si s nimi dárky a pak čekali na Štědrovečerní večeři.Kapr byl výbornej a dárečky též.Dostala jsem bezdrátovou myš,úplně božíí:D já už ji fakt potřebovala.
potom šálu,kterou vyrábí nejspíš mamčina spolupracovnice,nebo s ní má přinejmenším něco společného:D

..božíí huňaté bačkůrky


kosmetiku,slovník,povlečení,
a hlavně money :D
neptejte se kolik,prostě strašně moc. Hned sem šla na internet,strašně sem si přála brašnu na notebook,takže sem si ji objednala,předtím sem na ni neměla peníze,ale teď už mám.Takže sem si objednala tuhle.
Stají něco málo přes 1000,-...snad mi přijde:D

a zítra pojedeme s mamkou do tesca viděla sem tam krásný kalhoty na spaní.A chtěla bych se podívat na nějaký naušnice.A mým nákupům bude konec:D
Jdu změnit dess,na něco vánočnějšího.
rious.