Říjen 2012

sexy natažení pro colu.

31. října 2012 v 7:47 | christine. |  notebook.
Ahoj všichni. Uh tak včera to byl opravdu nezajímavý den. Ve škole jsme psaly z PEK to sem dostala naštěstí jedna,oproti minule jsem se rapidně zlepšila,minule to totiž byla pětka. Jinak ve škole nic zajímavého nedělo. Domů jsem jela z kamarádkama,které tam čekaly. Ha opravdu parádní jízda,ony mě normálně šikanovaly a pak si ke mně přisedla ještě jeden známej kluk,ale to chudáček neměl dělat,ten si s námi užil. Doma jsem se chtěla učit EKO,tak jsem si lehla do postele a no a prostě jsem byla do pěti minut tuhá,přiznávám! Takže z učení nebylo nic. Znáte to ne?! Vzbudila jsem si o dvě hodinky později a musela jsem se na to podívat a dneska z toho píšeme,takže mi držte palce prosíím. Sakra teď jsem tady vylila na stůl čaj kruci,kruci! Mimochodem jsem ve školní studovně,proto píšu,odpoledne totiž nejspíš zase zalehnu,začalo se mi to moc líbit a jelikož vstávám každej den v 5,na což já nejsem vůbec zvyklá,zasloužím se to! :D Vidíte první smajlík. No budu se dneska modlit,aby mě prostě z ničeho nevyzkoušeli a to EKO musím napsat alespoň na 3.

6xe3ugxt51t_677685_large
weheartit.

Včera večer jsem náhodou najela na jeden twitcam a tam byl nějaký Directioner a furt mu tam ty holky psaly,ať jim dá pusu a ukáže zase tu jeho sexy prdelku:D Bohužel začátek jsem nestihla a on ji tam zrovna ukazoval,to je nefér. Pak se zeptal,jestli chceme vědět jak se sexy natahuje pro colu:D ten kluk měl dost. Pak jsem se podívala na jeho stránky na facebooku a rozkliknu fotky a co nevidím? Jeho sexy nahou prdelku:D ale musím uznat,že fakt jo! Ne už dost:D sem se zas moc nějak rozvášnila,já padám,ať se ještě stihnu podívat na ZSV,které máme první hodinu a zkouší. Užijte si školu,sbohéém.

and all your little things!

29. října 2012 v 19:19 | christine. |  notebook.
sorry,but just..this is my life now!:')
taky jste brečeli? sem trošku citlivka:X


nedělní večer s úkoly.

28. října 2012 v 20:29 | christine. |  notebook.
Zdravím! Nálada u mě pomalu klesá,pokaždý když se podívám na hodiny je tu ten pocit,že škola už se opět blíží. Ty prázdniny utekly super rychle,teď už jen čekat na Vánocee. A dnešní den? Mů první pohled padnul ven z okna,všude bílo. Ha všichni říkaní,že prostě ne,že je to hrozné,jen já si to asi užívám hehe. Napsala jsem pár cvičení z Pek a připravila se na nákupy. Koukala jsem se na zimní bundy,ale zatím mi žádná nepadla do oka,teda vlastně jedna jo,ale byla hrozně drahá,takže nic nebylo. Ale udělala jsem si radost v Takku,pořídla jsem tričko s dlouhým rukávem a šálu,vlastně jsem něco takového hledala.
Jelikož jsem se rozhodla články doplňovat vlastními fotkami,tak se vám pochlubím.

šála 149,- Takko
tričko 99,- Takko

sháněla jsem ještě novou lampičku do pokojíčku,protože ta moje,ugh nesnáším! Není nic horšího než při každém otevírání šuplíku dát tu velkoujakkráva lampu dát dolů! V autě se najednou mamka zeptala,co si vlastně s bráškou přejeme k Vánocům,nic mě nenapadlo,tak jsem to nechala. Ale pak jsem si uvědomila,že včera jsem něco zahlédla na internetu,tak jsem si udělala radost a objednala si první dáreček k pod stromeček,ale než jsem to všechno zařífdila to byly nervy. No budu doufat,že to vyjde. Ale jestli jo tak ááá. Potřebuju to prostě! Doma mně napsala sestřenka,že se prý ve dvou lépe paří,takže jsem k ní šla s notebookem a skejsla tam zas do večera. No teďka si budu muset jít ještě dodělat věci do školy. Zbývá mi napsat úkol z matematiky,PEK,EKO a zbytek nechám na ráno. Jdu si k tomu udělat čajíček a stáhnout pár písniček,hezký zbytek večera přeju.mimochodem konečně jsem se odnaučila psát smajlíky v každém článku jak blázen vidíte to hahaa.


nádherný sněhový podzim.

27. října 2012 v 17:29 | christine. |  notebook.
It's time for mee. Jde se napsat článek. Včera to naštěstí dopadlo tak,že se mi to napodruhé stáhnu dobře,takže jsem se na to konečně mohla podívat. Řeknu vám prostě Elena musí mít už konečně něco s Damonem! Musíí! Hnedka potom jsem si šla lehnout,ale ještě předtím sem si rychle stáhla pár písniček do mobilu. Dneska jsem vstala okolo 10 a utíkala rozhrnout žaluzky. Samozřejmě chumelenice hahaa těšila jsem se na to. Včera samé statusy na facebooku o tom. Akoráde jsem si stihla uklidit pokojíček,naobědovat se a vydala jsem se k sestřenici. U té zevlim až do teď a ještě tu mám být v plánu dloouho. Oni nás poctili totiž návštěvou všichni naši příbuzní,se kterými se moc času nevídáme,tak je tam seběhnem jenom pozdravit zachviku. Stejně tam budou až do večera. Před chvílí jsem seběhla zkontrolovat ven stav koukejte co sem pořídila!


najděte 5 rozdílůů! ne kecám každá je jiná:D

Měla bych se jít učit,angličtinu a němčinu už mám šťastně zasebou,ale ještě mi zbývá ekonomika,kolem 10 A4,mně se taak nechce. Díky tomu,že sněží jsme nešli ani na hřbitov,jako už je naším zvykem každý rok. Zítra asi bráchovi zruší fotbal a pojede se nakupovat. Teda bráška potřebuje novou bundu,tak to tam jedu jen tak omrknout znáte to. Strašně moc potřebuju novou peněženku! Ale nechci už žádnou sportovní,spíš něco elegatnějšího,neznáte nějaký obchod? Moc moc prosíím. No já se pádím nachvilku kouknout na to Eko, uživejte víkend zatíím.


večerní čekání si opravdu užívám.

26. října 2012 v 22:55 | christine. |  notebook.
Krásný večer. Uh Myslela jsem si,že deníček napíšu až zítra,ale plány se změnily a proč? Měla jsem stáhnutý nový díl The vampire diaries,už už to chci stáhnout na flashku,ale ještě předtím si všimnu,že to nejde. Takže si to stahuju nanovo. Naštěstí to jde docela rychle. A když mám čas tak vám sem něco napíšu:)

malá várka novinek v mém životě.

26. října 2012 v 12:59 | christine. |  notebook.
Ahoj všichni,když jsem vstala tak brzo,rozhodla jsem se sepsat,co je u mě nového.
  • Střední škola
Určitě dám na seznam jako první novou školu. Šťastně jsem dokončila základku a nastoupila na střední školu. Už druhým měsícem navštěvuji Obchodní akademii. Je to nezvyk,předtím jsem nemusela vstávat tak vrzy,protože jsem školu měla blízko domu,takže jsem v pohodě stihla doběhnout do školy přesně na zvonění,ale teďka musím vstávat v 5.00 a dobíhat na autobus. Zařídila sem to tak,že ve škole jsem o hodinu dřív,takže si vlastně většinou všechny úkoly dělám ve ráno ve škole a doma se s tím nemusím otravovat. Moc se mi tam líbí,teda až na tu spoustu schodů,které musíme vycházet. Jo i třídu jsem chytla dobrou,pořád se tam je čemu smát. A navíc obrovské plusko za šatny,každý máme svou vlastní skříňku,já jsem stašně snila,že jednou budu mít taky takovou jako mají ve většině filmů. Přání splněno. Ale tolik učení zase?!
Tumblr_mcf09hltlr1qcf7juo1_500_large

  • Volejbal
Už několikrát jsem se zmiňovala,že hraju volejbal.Za ty prázdniny jsme projeli spoustu turnajů,které zkončily tak,že jsme se večer nemálo pobavily s lahví v ruce. Můžu říct,že s jednou kámoškou máme společné vlohy pro paření,takže to byla opravdu zábava. Bohužel také vznilkly při jednom takovém večeru dby,že jsme chtěli zatáhnout jednoho noo jak to říct staršího pána do stanu. Ještě doteď z toho máme srandu. A teďka vlastně každý týden v pondělí a pátek chodím na tréninky a už nám zase začali zápasy,takže o víkendu budeme pryč. Vlastně je tu ještě jedna šance,že bychom mohli hrát Český pohár kadetek,ale to se neví,třeba to ani nevyjde.Ale bylo by to prima s holkama jet někam hodně daleko.

Tumblr_mchjwp7edw1rdp9lpo1_500_large

  • Twitter

Už strašně dlouho jsem si chtěla založit twitter. Chtěla jsem sledovat,co je nového u mých oblíbenců,ale pořád jsem od toho utíkala. Potom jsem zjistila,že kámoška ze třídy u používá,takže jsem ji poprosila o pomoc se založením a konečně se můžu pochlubit,že jsem konečně vlastníkem twitteru hahaa. Budu jen ráda,když mě budete následovat :)
Tady máte můj profil.


To je zatím,tak vše,co jsem vám chtěla zdělit,večer možná ještě přidám deníček,budu se ho snažit doplňovat vlastními fotkami.Tak a já už spěchám k sestřence,kde máme sraz s kámoškami z týmu,budeme dělat vlajku,nebo něco na ten způsob. Tak hezký zbytek dne.


podzimní prázdniny jsou tady.

26. října 2012 v 0:18 | christine. |  notebook.
Hallo! Zase se mi začalo stýskat po blogování. Začalo jsem projíždět různé zahraniční fashion blogy a strašně mě to nakoplo,takže to tu opět rozjedu. Doufám,že mi to moje nadšení vydrží dlouho. Je pátek "ráno" a já jsem stále tady,máme totiž podzimní prázdniny,jupíí!

Tumblr_mcg43ud4vx1rxx0j6o1_500_large

Rozhodla jsem se si odpočinout od brzkého vstávání a vykašlala se i na brigádu,chudák šéf,ale já už toho mám plně zuby. Ale začnu asi od začátku,budu se snažit napsat co nejvíce novinek,které se u mě objevily. Zítra ráno to tu čekejte. Eh teďka se půjdu mrknout na slovíčka z angličtiny,na knížku Babička a půjdu do postele,přeju dobrou noc a sladké sny!